تاريخ : يکشنبه 3 اسفند 1393

گر شما هم یه گوشی اندرویدی یا آی او اس داشته باشید ، حتما تا حالا اسم این بازی محبوب و دوست داشتنی به گوشتون خورده !! (Clash Of Clans ، کلش آف کلنز ) یکی ازآرزوهای بازیکنان در این بازی ، بدست آوردن جم رایگان هست که اگر بخواهید در داخل بازی این کار رو انجام بدید شاید چند ماه طول بکشه تا بتونید برای مثال ۱۰۰۰ تا جم برای ساخت کارگر چهارم (بیلدر شماره ۴) ، بدست بارورید.

اما حالا من یک روشی پیدا کردم که توسط خودم تست شده و کاملا عملی هست.

یکی از راحت ترین و کم خرج ترین راه های بدست آوردن گیفت کارت ( روی موبایل و کامپیوتر قابل استفاده هست ) استفاده از یک سایت خارجی هست که به شما اجازه میده تا با باز کردن چند سایت و در مدت کم بتونید ۱۵ دلار در حسابتون ذخیره کنید و یک گیفت کارت ۱۵ دلاری بگیرید.

گیفت کارت چیست ؟

شما در صورتی که گیفت کارت گوگل پلی رو داشته باشید ، میتونید به راحتی و کاملا قانونی از گوگل پلی خرید کنید. یعنی وقتی که گیفت کارت رو گرفتید میتونید بعد از روشن کردن قند ش-ک-ن وارد بازی بشید و روی گزینه خرید جم کلیک کنید و با وارد کردن رمز گیف کارتتون که دریافت کردید ، به راحتی ۱۲۰۰ جم با ۱۵ دلار بخرید.

نکته مهم : فکر نکنید اینکار سخت هست ، اتفاقا از راحت ترین روش هاست. حالا آموزش مرحله به مرحله دریافت گیفت کارت رو همراه با تصویر براتون قرار دادم تا خدایی نکرده گیج نشید.

مرحله اول

برای وارد شدن به سایت دریافت گیفت کارت اینجا کلیک کنید

مرحله دوم

صفحه ای مانند عکس زیر مشاهده میکنید..

جم رایگان در بازی کلش آف کلنز

روی گزینه Create Free Account کلیک کنید.

مرحله سوم

صفحه ای مانند عکس زیر مشاهده مکنید.

بدست آوردن جم در بازی کلش آف کلنز .. clash of clans

در قسمت UserName یک نام کاربری به دلخواه و در قسمت Password هم یک رمز به دلخواه برای خود انتخواب کنید..

در قسمت Email هم ایمیل خودتون رو وارد کنید..

بقیه گزینه ها را اگر تغییر ندهید مشکلی ندارد ولی در آخرین گزینه رمزی که در مستطیل میبینید را وارد کنید و بعد روی گزینه Create Free Account زیر آن جایی که رمز را وارد کردید کلیک کنید.

خیلی خوب حالا ثبت نام تمام شد.

مرحله چهارم

بعد از ثبت نام وارد صفحه ای مانند عکس زیر میشوید.

3

روی یکی مستطیل های سفید رنگ کلیک کنید.

صفحه ای مانند صفحه زیر باز میشود

4

در قسمتی که من کلمه fenjon را تایپ کرده ام کلیک کنید و هر چیز که دوست دارید تایپ کتید. (هر چیزی مثل fenjon یا کلمات دیگر به دلخواه)

حالا روی Submit Review کلیک کنید.

روی مستطیل های سفید رنگ دیکر هم که در مرحله چهارم روی یکی از آنها کلیک کردیم ، کلیک کنید و همین کار را برای آنها نیز انجام دهید.

____________________________________________________________________________

خیلی خوب .

حالا به صفحه اصلی ( صفحه عکس شماره ۴ ) باز گریدید.

همان طور که در عکس زیر میبینید ، من تا الان (در یک روز) ۵.۱۰ دلار جمع کردم و تا یک هفته دیگه اگر هر ۲ یا ۳ روز یک بار این کار رو انجام بدم ، ۱۵ دلار میگیرم و باهاش ۱۲۰۰ تا جم میخرم.

Snapshot_2014-11-22_153741

وقتی که ۱۵ دلار جمع کردین ، روی گزینه Cash Out کلیک کنید و به راحتی گیفت کارت خودتون رو دریافت کنید.

کاری از clash14.3cb.irارسال توسط nima
فدرت گرفته از 3CB.IR